Tarot & Mariášky

výklad karet

Karty jsou mostem mezi vědomím a nevědomím. Karty a řeč jejich symbolů nám pomáhají přenášet určité nevědomé obsahy do našeho vědomí.

Pro tarot platí, že obraz řekne více než tisíc slov. Tarot považuji za karty velmi duchovní a jsou vhodné pro posouzení určité situace a jejího aktuálního vývoje.

Mariášové karty jsou zase lepší pro celkový výklad, ukáží nám blízkou minulost, přítomnost a budoucnost, která by měla nastat přibližně do roka.Výklad karet

nahlédnutí do tajemství vaší budoucnosti

Karty dokáží nalézt odpověď téměř na všechno. Můžete se zeptat prakticky na cokoliv – zdraví, práci, lásku, peníze, rodinu nebo jen tak pro klid v duši.

Vykládám z karet mariášových nebo tarotových. Rozhoduji se podle typu otázky, nicméně pokud chcete věštbu speciálně jen z jednoho typu karet, budu vaši volbu respektovat.


Výklad karet v dohodnutý termín

Osobní návštěva Praha 4 (1 hod)1500 Kč
Věštba po telefonu nebo Skype (1 hod.)900 Kč
Individuální čakrová meditace600 Kč


O výkladu karet

Vykládání karet

Vlastní výklad karet probíhá z pohledu klienta velmi jednoduše. Důležitá je vaše vnitřní pohoda, vyrovnanost a důvěra v mou osobu. Pokud v daný okamžik budete uvolněni a dovolíte mi pohlédnout do vašeho osudu, naladím se na vaše vibrace a jejich energie se přenese do vlastního výkladu karet. Z tohoto hlediska mi nezáleží na tom, zda-li sedíte přímo přede mnou nebo se nacházíte kdekoliv jinde. Jakékoliv obavy nejsou na místě, zcela zásadně odmítám praktikovat černou magii a sdělím vám jen to, co si budete přát vědět z věštby z karet. Naopak mí klienti popisují naše setkání při výkladu karet za pozitivní mystický zážitek. I když máte nějaké starosti či trápení, vždy jsem tu pro vás, aby jste nalezli odpověď, kterou v daný okamžik potřebujete znát pro svůj další vývoj.


Výklad karet

Svým klientům obvykle sděluji, že věštba by se měla max. do roka a půl naplnit, pokud budou pokračovat ve své cestě. Přesto ale máte i vy svůj osud částečně v rukách, a pokud se rozhodnete, jste do jisté míry schopni svůj život ovlivnit. Často také proto mám stálé klienty, kteří pravidelně přichází pro mé výklady, aby pracovali sami na sobě a dokázali zvládnout zkoušky osudu a alespoň částečně ovlivnit svůj karmický osud. Po věštbě nebo výkladu karet doporučuji nechat všemu čas a počkat si, až se energie zase trošku uzemní. Nemáte čeho se bát, žádné mentální programy ode mne nedostanete. Pohovoříme spolu při kartách o vaší situaci, karmickém úkolu, nastíníme si možná východiska. Za dobu své praxe mám stovky klientů. kteří se ke mně pravidelně vrací.


Osobní setkání při výkladu karet

Výhodou osobního setkání při výkladu karet je to, že klient se mnou naváže sám spojení a můžeme spolu hovořit, klást doplňující otázky. Máte okamžitou zpětnou vazbu. Odpovědi na vaše dotazy dostanete v daný okamžik prostřednictvím výkladu z karet. Návštěvu ohledně výkladu z karet si domluvíme na základě vyplnění vaší objednávky. Termín si potvrdíme prostřednictvím e-mailu nebo sms.


Výklad karet na dálku po e-mailu

Pokud se domluvíme, na výkladu karet na dálku, zašlu vám odpověď po e-mailu, jakmile to bude možné. Většinou se s klienty domluvíme na přesném čase uskutečnění vlastního výkladu karet, abychom byli alespoň na krátký okamžik telepaticky propojení a vy mi dovolili pohlédnout do vašeho osudu. Věštbu poté písemně zpracuji a odešlu na váš e-mail. Pokud je klient ochoten při věštbě na dálku spolupracovat, je to vždy lepší, zvlášť pokud je to naše první „setkání“ u výkladu karet.


Výklad z tarotových karet

Klient si může zvolit vždy i věštbu jen z jednoho typu karet podle svých zkušeností. Vaše přání respektuji.S výkladem z tarotových karet mám ty nejlepší zkušenosti a existuje mnoho forem výkladu. Ten nejlepší styl výkladu z tarotových karet zvolíme dle typu vašeho dotazu.


Výklad z mariášových karet

Výklad z mariášových karet je staletími prověřená metoda věštění, která opravdu funguje. Výklad z karet mariášových se dá provést různými způsoby. Pokud nemáte konkrétní dotaz a chcete vědět, co vás čeká, pak je „velká tabule“ pro vás to pravé.