Biografie

Pocházím z Krušných hor z tradiční české rodiny. Když mi bylo sedm let, tak mi zemřela maminka po několikaletém boji s rakovinou. Kdo nezažil, nepochopí, co to s dětskou dušičkou udělá… Tehdy jsem se hodně uzavřela do sebe a začala vnímat nehmotné světy, cítit energie, které nás přesahují. Začala jsem rozumět kartám a objevovat svět magie, díky němuž jsem mohla být opět v kontaktu s maminkou a nejen s ní. Vše se odehrávalo naprosto přirozeně.

O pár let později jsem navíc zcela propadla kouzlu astrologie. Postupně mýma rukama prošli snad všichni mí přátelé, známí a jejich kamarádi. Pro většinu z nich se mé věštby a horoskopy staly nedílnou součástí jejich osobního i profesního života. Velmi často jsem dostávala otázku, proč se tomu nevěnuji profesionálně, když mám takové schopnosti. A tak postupem času, během těch let jsem začala nabízet své služby i dalším lidem a vznikly tak tyto stránky.

Každý máme sny, tajná přání a musíme dělat mnoho důležitých rozhodnutí. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit si vaše sny, abyste našli a pochopili smysl svého života, a důležitá rozhodnutí pokud možno přesně načasovali. Pomohu vám a udělám to ze srdce ráda. Osvoboďte se od všeho, co vás svazuje, buďte sami sebou. Mějte se rádi, žijte naplno, dělejte, co vás baví!

Boží dary a jeho povolání jsou neodvolatelná. Řím 11, 29.